↑ Return to Kdo jsme

Katka

Katka ChvojkováKdo jsem…

Jmenuji se Katka a narodila jsem se ve znamení blíženců v roce 1989. Žiji se svým přítelem a dvěma morčecíma holčičkami kousek za Prahou.

 

Co mám ráda…

Mám ráda přírodu, zvířata a hlavně dobré jídlo.

 

Co mne zajímá…

Zajímám se o čínskou medicínu, složení potravin (co za hrůzy skrývají) a stále hledám alternativy na ony „skryté hrůzy“

 

Co se mi nelíbí…

Dnešní uspěchaná doba, kdy nikdo na nic nemá čas a na jídlo si sotva vzpomene.

 

Mládí…

Už jako malou holku mne vaření lákalo, a tak jsem se neustále motala doma v kuchyni mamce pod nohama. Pomáhala jsem se vším, co mi v té době bylo svěřeno a později jsem za to byla vděčná, protože se tato má záliba z mládí stala nutností.

 

Dospělý život…

Protože jsem chtěla pomáhat lidem, aby se cítili a vypadali lépe, rozhodla jsem se vystudovat kosmetičku. Během praxe jsem si uvědomila, že pleť je nutné správně vyživovat, a to hlavně zevnitř, tedy vhodnou stravou.

 

Životní cesta…

Toto uvědomění ještě umocnilo mé neurologické onemocnění, které mi bylo diagnostikováno ve dvaceti letech. Teprve tehdy jsem si plně uvědomila, že visáž není všechno a důležitý je především životní styl. Začala jsem nad sebou více přemýšlet a to především ve směru, jak o sebe lépe pečovat. Zajímala jsem se, a stále zajímám, co dobrého pro sebe mohu udělat, jak správně jíst a jak správně cvičit, a to nejen s ohledem na můj zdravotní stav.

 

Další vývoj…

Následně jsem nějaký čas pracovala ve studiu, které bylo zaměřeno hlavně na péči o tělo (hubnutí a formování postavy), kde jsem s klientkami rozebírala, co je vhodné jíst, jak správně cvičit atp.

Jelikož se můj přítel aktivně věnuje posilování a sám se zajímá o to co jí (jde mu hlavně o to, co mu které potraviny mohou přinést pro budování svalstva) uvědomila jsem si důležitost a čistotu potravin ještě více. V kuchyni jsem začala experimentovat s nejrůznějšími druhy potravin hlavně z obchodů zdravé výživy a začala svou rodinu i přátelé seznamovat s jiným pojetím kuchyně.

 

Cíl cesty…

Moje povolání kosmetičky plně koresponduje se zájmem o zdravou stravu. Dělám, co mně baví, a jsem ráda, že mohu předat i své osobní zkušenosti dále.

Chci se pokusit ukazovat správnou cestu, a proto jsem nejdříve začala u sebe a svých blízkých. Po několikaletých zkušenostech jsem se rozhodla předávat své poznatky na seminářích, které vedu společně s Markétou, aby vám bylo lépe nejen na těle, ale i na duši.

katka podpis ten

 

 

 

Email
Print