↑ Return to Kdo jsme

Markéta

ja kalhoty Kdo jsem…

Jmenuji se Markéta a narodila jsem se ve znamení vah v roce 1981. Společně se svým manželem, 11-ti letým synem a malým, chlupatým pejskem žiji v Praze.

 

Mládí a zvolená cesta…

Když jsem si v 15-ti letech měla zvolit své budoucí povolání, zvažovala jsem mezi studiem na kadeřnici a psychologií. S ohledem na rady rodičů a malé sebevědomí jsem si nakonec vybrala kadeřnické povolání. Krátce po ukončení vzdělání jsem si také otevřela kadeřnický salon.

 

Dospělý život…

Od dětství mě provázelo mnoho spletitých událostí a ne příliš láskyplný vztah rodičů. Aniž jsem si uvědomovala, jak negativně mě přístup rodičů ovlivňuje, vše jsem si podvědomě přenášela i do dospělého života. To se postupně projevovalo i na mé postavě až mi v roce 2011 váha ukázala neuvěřitelných 127kg při výšce 164cm.

 

Uvědomění…

Jednoho dne přišel moment, kdy mi došlo, že „takhle to dál nejde“. Uvědomila jsem si fakt, že musím změnit své vnitřní nastavení a hlavně přístup sama k sobě, protože jedině tak může dojít ke změnám vnějším. Ač byla psychologie mým dávno zapomenutým snem, začala mi pomaličku opět pronikat do života a já pochopila, že vše co se mi v životě děje má svůj význam nejen v redukci mé váhy, ale i v mé profesi.

 

Realizace…

V mém sebehledání sehrála velkou roli psychoterapeutka Klára, ke které jsme začala docházet na výuku technik hledání skutečných příčin problémů. Využívání metod mi pomohlo nejen k vyřešení partnerských problémů, nalezení vlastní duše, ale hlavně v pochopení mé obezity a k pochopení toho, co mi moje duše skrze tělo projektuje.

 

Díky terapiím jsem si uvědomila i to, jak záporný vztah mám k jídlu. Nikdy mě klasická, česká kuchyně neoslovovala a tak jsem se začala zajímat o alternativní druhy potravin. Čím více jsem se dozvídala o přirozeném způsobu stravování a přirozených potravinách, tím více jsem experimentovala v kuchyni. Velkou podporou je pro mě rodina a přátelé, kteří si vždy pochutnají.

 

Současnost a budoucnost…

Díky tomuto pochopení a hlavně novému přístupu se nyní připravuji na studium psychoterapie, vedu semináře a sestavuji redukční a hlavně chutné recepty pro své klienty a pro klienty společnost www.bfit-program.cz

 

Absolvované kurzy…

– symbolová terapie vhledem

– hlubinná abreaktivní psychoterapie – regrese

– channeling

– shamballa

– moc přítomného okamžiku

– metoda rozumového rozpoznávání

– poruchy příjmu potravin

– spřízněné duše

 Marketa_podpis úprava

 

Share and Enjoy

Email
Print